piątek, 9 listopada 2012

Zwierzyniec


Jest rzeczą oczywistą, że najbardziej niesamowite zwierzęta to koty. Ja sama nie mam wątpliwości co do tego, że dzielenie umywalki i poduszki z futrzastymi totalnie zmienia jakość życia. I nie mam na myśli wyłącznie kwestii alergenów. W moim domu koty zastępują telewizor. Przed pracą, po pracy, zamiast. Przy obiedzie i po kolacji - Animal Planet.

Sympatycznym zwierzątkiem jest ponoć i żaba. Chętnie wchodzi w interakcje z ludźmi, jest wiernym przyjacielem. Poza tym ma piękną, miękką sierść, w którą przyjemnie jest się wtulić w jesienne popołudnie z chandrą w tle.
Brrr.
Spotkałam w swoim życiu już parę osób "naznaczonych" przez żaby. Niestety nie zgłębiłam nigdy tajemnicy ich fascynacji, więc raczej dystansuję się do żabich przymiotów, niemniej jednak, nie mogłam zlekceważyć potrzeb i sympatii żabolubnych. Dlatego poniżej.Co innego - panda. Któż nie chciałby być pandą? W internecie można znaleźć mnóstwo wskazówek i przyspieszonych kursów, jak zostać pandą. Chyba tylko koty nie chcą być pandą. (Koty bowiem wiedzą, że są najwyższą formą stworzenia, byłoby głupotą zmieniać coś w tym układzie.)

http://gogogags.com/wp-content/uploads/2012/06/So-I-Became-A-Panda.jpg
                                                                          źródło

Moja panda trochę się ukrywa, może uda mi się namówić ją do wyjścia z cienia i następnym razem zaprezentuje się w całej krasie.


Na koniec ogromna porcja czułości. Jak to było? 4 przytulenia dziennie, żeby przeżyć? 8 - żeby przeżyć w dobrej kondycji psychicznej? 12 - żeby się rozwijać..?
Jakoś tak to było. Inicjatywa "free hugs" jest nie do przecenienia.
Przyłączam się więc!


A na Facebooku konkurs! Zapraszam - link na prawym marginesie :) 

Miłego wieczoru :)


6 komentarzy:

 1. a ja to chyba w leniwca sie zamieniam i to wcale nie powoli.. Gdyby ktos chcial, moge udzielic porad i wskazowek jak zostac leniwcem, ale tylko odplatnie.
  Torba bardzo mi sie podoba.Obie:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. no tak. nawet leniwce muszą się jakoś utrzymać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne torby.:) zgadzam sie z poprzedniczkami:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaaa ja kocham żaby!!! :)

  OdpowiedzUsuń